KONSULTACJA

 

REJESTRACJA:

Poniedziałek- Piątek w godzinach.17:00 – 21:00 Oraz Soboty 8:00-16:00

Numer telefonu: +48 602-329-343

 

 

 

 Konsultacja i terapia:

 

Większość problemów, którymi się zajmuję nie reagowała lub nie reaguje na konwencjonalne leczenie. Wiele osób poszukuje pomocy w walce z tajemniczymi dolegliwościami jednocześnie zachowując prawidłowe normy badań morfologicznych – przynajmniej tych podstawowych, gdy tymczasem przyczyna wielu z tych dolegliwości leży w mechanizmie ochronnym człowieka.

 

  • Choroby tarczycy
  • Nierównowaga hormonalna
  • Problemy pokarmowe
  • Nadwaga
  • Otyłość
  • Choroby autoimmunologiczne

 

To problemy, z którymi i ja toczyłam osobistą walkę przez wiele lat, tułając się od specjalisty do specjalisty, wykupując coraz to większe ilości leków tyle tylko, że problem nadal nie był rozwiązany, a z czasem zamiast polepszyć się pogorszył. Kiedy zbadałam siebie wzdłuż, wszerz a nawet w poprzek byłam zdumiona podwyższonym poziomem przeciwciał, pomimo tego, że zdrowo się odżywiałam, regularnie biegałam i startowałam w zawodach. To był ostateczny sygnał do działania, bym mogła się wyleczyć i wesprzeć mój układ odpornościowy.

 

Teraz chcę i Pani/Panu pomóc…konsultacje odbywają się przez Skype lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do soboty w dogodnej dla Pani/Pana porze dnia.

 

Konsultacje poprzedzone są wypełnieniem ankiety oraz przesłaniem aktualnych badań wykonanych na potrzeby konsultacji.

 

Po konsultacji w przeciągu tygodnia wysyłane są zalecenia odnośnie diety lub, za dodatkową opłatą dieta na okres miesiąca.

 

 

Pierwsza konsultacja

Trwa około 60-90 minut, podczas których analizujemy przyczyny danego stanu zdrowia i ustalamy strategię działania. Proszę pamiętać, że wszystkie dokumenty ( ankieta + badania) muszą zostać przesłane najpóźniej na dwa dni przed konsultacją na adres: dietetykaisport@gmail.com

 

 

Cennik:

->Pierwsza konsultacja: 100 zł

-> Ułożenie indywidualnego jadłospisu ( cena ustalana indywidualnie) 

-> kolejna konsultacja: 40 zł