Czy to zadziała dla Ciebie?

Kiedy zaczynałam ” Skuteczne odchudzanie” byłam w czarnej dziurze, a moja masa ciała nie wyglądała imponująco. Tkanka tłuszczowa zlokalizowna w obrębie brzucha, rozmiar 40 to nie było coś o czym marzyłam. Lustro? Wróg numer jeden ale wiedziałam, że muszę zdobyć wiedzę i sprawdzone sposoby by pozbyć się tych kilogramów raz na zawsze i odwrócić negatywną sytuację. 

Skoro innym się udawało, to dlaczego mi ma się nie udać? Po drugiej ciąży jak większość Mam, siedziałam w domu i moim problem były wydatki. Ludzka rzecz. Dieta kosztowała więc moje potrzeby zeszły na dalszy plan ale oszczędzałam, sprawdzałam na sobie, by dzisiaj powiedzieć Wam, że mam skuteczną metodę!

Rozpisując diety tzw. indywidualne, jedni gubili kilogramy, inni niezawsze . Pomyślicie, jestem nieskuteczna. Nic bardziej mylnego. W dietach bardzo wiele zależy od jakości produktów i półproduktów jakie spożywamy. Niestety, nie mogę zamieszkać z Wami by sprawdzić czy dany produkt nie zawiera przykładowo syropu glukozow-fruktozowego od, którego będzieci tyć lub czy nie gotujecie zup na  kostkach rosołowych, które wcale nie wspomogą waszego procesu odchudzania. 

Nie będę Cię okłamywała, zanim wypracowałam ostateczny kształt metody ” Skutecznego Odchudzania” minęło sporo czasu, bo wiele musiałam wiele rzeczy sprawdzić i przetestować na sobie, a  pewnych rzeczy nauczyć się zupełnie od nowa. Pierwsze zakupy gdzie czytałam etykiety? Jakaś masakra. Nie wiem ile czasu spędziłam w markecie ale na pewno sporo. Z czasem było znacznie lepiej i dzisiaj bez problemów poruszam się między półkami wyszukując jak najlepsze jakościwo produkty. 

Daje Tobie wybór możesz spróbować zupełnie czegoś innego, co będzie wymagało od Ciebie przestawienia się na zupełnie nowe tory lub dalszego tkwienia w dotychczasowym sposobie odchudzania gdzie być może efektów nie widać. 

Jeżeli jeszcze to Ciebie nie motywuje, dodam że w pewnym momencie włączyłam aktywność fizyczną. W połączeniu z moją metodą dziś moja masa ciała to 51 kg i rozmiar 36 a czasami nawet 34. WOW! Pozwalam sobie na pizzę, słodkie grzeszki i nie tyję ! Utrzymuję masę ciała!

To jak ? Podejmiesz wyzwanie?

 

>>> wejdź na stronę Skuteczne Odchudzanie

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *