Jak schudnąć 5 kg?

 

Jak schudnąć 5 kg? A może marzy ci się zrzucenie 7 -10 kg w miesiąc? Szybkie odchudzanie bez efektu jo-jo  zgodnie z zasadami zdrowego sposobu odżywania to moja propozycja dla Ciebie.

 

Nie kupujesz kota w worku. Specjalnie dla Ciebie szczegółowo rozpisałam dzień po dniu każdy posiłek, jego skład i sposób przygotowania. Bo wiem, że lato za pasem i zależy Tobie na tym aby podobać się samej sobie.

W mojej diecie nie znajdziesz wyszukanych przepisów. Wszystko jest mega proste i mało skomplikowane. Nie będziesz siedziała godzinami w kuchni, zastanawiając się jak to przygotować. A do tego wszystkie składniki znajdziesz w przydomowym sklepie. Wyznaję zasadę, że dieta ma być przyjemnością a nie katorgą. A nade wszystko nie ma obciążać budżetu domowego!

 

Jedyne czego musisz przestrzegać to:

 

  1. Pór posiłków – ustal stałe godziny posiłków i ich przestrzegaj jak amen w pacierzu. Najlepiej co 3 -3,5 godziny
  2. Pij wodę – Ile ? 1/3 twojej obecnej masy ciała. Jeżeli masz z tym problem zainstaluj sobie aplikację do monitorowania poziomu nawodnienia. Naprawdę pomaga. 
  3. Nie oszukuj samej siebie
  4. Początku są zawsze trudne. Ale wspólnie damy radę!

 

Jak zamówić? 

 

Jeżeli zdecydujesz się na zakup diety w dniu dzisiejszym ( 12.06.2017)  zapłacisz tylko 49 zł. Tak! Tylko 49 zł za szczegółowo rozpisane dwa tygodnie. Standardowa cena tej diety to 140 zł. 

Zamówienia prosimy kierować na adres: poradniaeures@gmail.com w treści wiadomości wpisując: ” zamawiam – skuteczna dieta” oraz podając swoje imię i nazwisko

Promocja obowiązuje tylko w dniu 12.06.2017.

Diety będą wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *