#skuteczne odchudzanie 1

Część wpisów w tym dziale jest otwarta, tzn. że śmiało możesz z nich korzystać, inne zarezerwowane są wyłącznie dla użytkowników ” Skutecznego Odchudzania”.

Skoro jesteś w naszej wyjątkowej grupie to masz pewność, że cyklicznie otrzymywać będziesz jadłospisy, przepisy i wiele innych ciekawych informacji, które pomoga Tobie w skutecznym odchudzaniu. 

Jeżeli chcesz do nas dołączyć  wystarczy, że >>>> wypełnisz formularz zamównienia

 

Pamiętaj, by odebrać swój PREZENT, wyjątkową książkę z koktajlami odchudzającycmi zupełnie za free! Odebranie książki do niczego Ciebie nie zobowiązuje!

 

 

Pięć błędów, które sprawią, że nie schudniesz….

 

  1. Picie zbyt małej ilości wody!

Pijesz jej mało lub wcale? Nie oczekuj spektakularnych rezultatów! Dlaczego? Tłuszcz i toksyny krążą po organiźmie, po czym odkładają się w innym miejscu. A Ty tkwisz w tym błędnym kole. Do znudzenia będę powtarzała o piciu wody bo to naprawdę ważne, szczególnie gdy zamierzasz się odchudzać!

 

        2. Zbyt duża ilość węglowodanów 

Gdy przyjmujesz wiecej węglowodanów niż zalecany dzienny poziom, twój organizm zamiast spalać tłuszcz zacznie spalać cukier, a Ty w dalszym ciągu nie zobaczysz efektów. 

 

3. Brak aktywności fizycznej 

Aby przyspieszyć metabolizm potrzeba nam aktywności fizycznej. Już widzę jak kręcisz głową i szukasz kolejnych wymówek. Ile czasu poświęcasz na ulubione seriale? W tym samym czasie możesz spokojnie wykonać kilka brzuszków, przysiadów, plank, czy kilka pompek. Nic strasznego. Wystarczy chcieć i sukcesywnie budować nawyk regularności. Przecież nie mówię Tobie byś katowała się prze godzinę!

 

4. Używanie produktów zakazanych, o których mowa w ” Skutecznym odchudzaniu”.  

Daje Tobie wędkę ale to tylko od Ciebie zależy co z nią zrobisz. Niczego nie mogę Tobie nakazać, opisuję jedynie pozytywne przemiany jakie zachodzą po wyeliminowaniu dosłownie kilku produktów. 

 

5. Blokery odchudzania, które skutecznie uprzykszają życie. O czym mowa? Szczegółowo wyjaśniam w „Skutecznym odchudzaniu”

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *