Jak szybko schudnąć?

Jak szybko schudnąć? To pytanie zadaje sobie wielu z Was.

Jeżeli batonik, ciasteczko, wafelek to przegryzka na porządku dziennym

To znaczy, że świetnie trafiłaś!

 

wyzwanie-dla-slodkozercow-1

Jak szybko schudnąć?

  • Wyzwanie trwa 30 dni
  • Ustal jeden dzień w tygodniu, w którym będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę słodkości. Ale umówmy się, to, że masz pozwolenie nie oznacza, że od razu masz wciągnąć opakowanie ciastek czy tabliczkę czekolady. Nic z tych rzeczy. Jedno ciasto, batonik… Traktuj to jako nagrodę za wytrwałość w postanowieniu.
  • Nie będę Tobie kazała całkowicie zrezygnować ze słodkiego bo efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Może wytrzymasz dwa, trzy miesiące bez słodkości ale w przyrodzie nic nie ginie. Prędzej czy później twój organizm i tak upomni się o swoje. A Ty zaczniesz przeszukiwać wszelkie zakamarki w poszukiwaniu słodkiego grzeszku. Efekt? Będziesz jadła, jadła a centymetry i kilogramy zaczną przybywać zanim się obejrzysz.
  • Więc…lepiej nauczyć panować się na słabością powoli zmieniając ją w silną stronę
  • Jeżeli słodycze goszczą u ciebie każdego dnia, wówczas załóż sobie zeszyt i skrzętnie notuj to co zjadłaś. Nie oszukuj. Bo w tym momencie oszukujesz tylko siebie. To bardzo dobry sposób na monitorowanie ilości pochłanianych słodyczy w ciągu dnia a co za tym idzie pustych kalorii. A przecież nie chcesz dodatkowych 5 kg na Sylwestra. Prawda?

 

Podziel się wyzwaniem ze znajomymi, udostępnij na swoim profilu, może przyda się komuś z Twoich bliskich lub znajomych. Czekam na Wasze wrażenia!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *