Przedszkola i żłobki

Jadłospisy dekadowe

 

W związku ze zmianami przepisów dotyczących żywienia zbiorowego zapraszamy do współpracy żłobki, przedszkola oraz firmy cateringowe.  Urozmaicona dieta jest jedną z najważniejszych zasad układania jadłospisów maluchów i przedszkolaków. Gwarantuje zapewnienie odpowiedniej podaży składników pokarmowych z poszczególnych grup spożywczych, a różnorodność potraw i ich ciekawe oraz estetyczne podanie zachęca dzieci do konsumpcji. Pamiętajmy, że nawyki żywieniowe kształtujemy od najmłodszych lat.

 

Współpraca z nami to gwarancja  smacznych i zdrowych jadłospisów dekadowych dla przedszkoli na cztery pory roku z tabelami wartości odżywczej i energetycznej, zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia, Instytutu Matki i Dziecka i Sanepidu. Nasze jadłospisy to gwarancja prawidłowego żywienia w Twoim Żłobku i Przedszkolu

 

Warsztaty dla dzieci

 

Edukacja żywieniowa dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to cykl sześciu warsztatów żywieniowych. Tematy warsztatów skupiają się wokół wybranych grup produktów i omawiają najważniejsze aspekty prawidłowej diety dzieci oraz zachęcają do poznawania nowych smaków. Celem warsztatów jest kształtowanie świadomości  żywieniowej wśród dzieci oraz poznawanie nowych smaków.

Jeżeli zainteresowała Ciebie oferta warsztatów skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego w celu ustalenia szczegółów współpracy!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

 

 

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe