Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa polega na wprawianiu komórek tłuszczowych w drgania. Błona komórkowa tych komórek zostaje rozbita , tłuszcz wędruje do wątroby i tam jest usuwany jako zbędny tłuszcz z pożywienia w normalnych procesach fizjologicznych . Cały zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i może być wykonywany nawet u skóry wrażliwej.

Zalecnia przed zabiegiem to wypijanie dużej ilości wody na dwa dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu i dwa dni po zabiegu aby przyspieszyć drenaż tłuszczy aby szybciej się go pozbyć z organizmu.

 

Poprzez zabieg rozbijamy tkankę tłuszczową ale w organiźmie cały czas ona jest, po to należy wpijać wodę aby się tego tłuszczu po prostu pozbyć. Jeżeli ktoś, kiedyś powiedział Wam, ze zabieg jest nieskuteczny to prawdopodobnie w ogóle pominął aspekt picia wody, który przy tym zabiegu jest kluczowy.

 

Teraz możecie przekonać się na własnej skórze jak wygląda zabieg liposukcji ultradżwiękowej!

Wystarczy umówić się na pojedynczy zabieg liposukcji ultradźwiękowej brzucha, ud lub pośladków, a wszystko to w cenach od 75 PLN do 85 PLN. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 602-329-343

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *