Plan żywieniowy 5 dniowy + 2 dniowe konsultacje online

Dieta od kuchni to plan żywieniowy skierowany dla tych wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia, a nie mogą spotkać się ze mną osobiście. 

Zanim zdecydujecie się Państwo na wybór indywidualnej diety zachęcam do skorzystania z planu żywieniowego niespersonalizowanego aby zobaczyć jak wygląd rozkład posiłków czy wykorzystywane w diecie produkty. To również możliwość zapoznania się z przepisami kulinarnymi oraz sprawdzenia w praktyce czy dieta jest faktycznie droga?

W skład planu żywieniowego wchodzą również konsultacje online, podczas których ocenię  dotychczasowy sposób odżywiania oraz udzielę odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Aby zamówić plan żywieniowy proszę o wypełnienie formularza kontaktowego oraz dokonanie płatności. Po zaksięgowaniu wpłaty, plan żywieniowy zostanie przesłany na wskazany we formularzu adres e-mail

 

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe

 

[pricing size=”small” bgcolor=”338400″ bordercolor=”338400″ title=”Plan żywieniowy” pricecolor=”FFE400″ price=”50 zł” subtitle=”” text=”” textcolor=”FFE400″ btntext=”Dokonaj płatności” url=”https://ssl.dotpay.pl/t2/?pid=rwrj5zolxvdnuazr2m7na6o1j3ul1td9″ target=”Self” listcolor=”FFFFFF”]

[/pricing]

 

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *