Blog

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Off 1

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

W obecnych czasach koszty utrzymania ciągle rosną. Drożeje w sklepach żywność, a i opłaty są coraz wyższe. Nie można tego samego powiedzieć o zarobkach przeciętnego Kowalskiego. Stąd pojawiające się często kłopoty, na przykład z opłatami za prąd, gaz czy mieszkanie, nieraz spędzają nam sen z powiek i są przyczyną wielu stresów.
Dobrym rozwiązaniem jest pożyczka w banku. Jednak okazuje się, że nie każdy spełnia warunki, aby móc ją otrzymać.
Co zrobić bowiem, gdy nie możemy przedstawić zaświadczenia o dochodach?
Na szczęście istnieje pożyczka bez zaświadczeń o dochodach. Udzielają jej instytucje pozabankowe. Mamy więc możliwość, by załatać swoje dziury budżetowe bez problemu, jedynie za okazaniem dowodu osobistego. W ten sposób możemy pożyczyć od kilku do nawet kilku tysięcy złotych. A co ważniejsze, taką pożyczkę możemy wziąć bez wychodzenia z domu, gdyż udzielane są one całkowicie online lub podczas domowej wizyty przedstawiciela firmy pożyczkowej. Wprawdzie klient podpisuje oświadczenie o wysokości swoich miesięcznych dochodów, ale nie musi ich dokumentować.
Oczywiście decydując się na taki kredyt bez zaświadczeń warto dobrze się zorientować, jakie są warunki związane na przykład z rzeczywistym oprocentowaniem. Trzeba również zapoznać się z innymi kryteriami: czasem oczekiwania i czasem przeznaczonym na spłatę, a także wysokością kwoty pożyczki czy dodatkowymi opcjami, między innymi możliwością wydłużenia spłaty.
Zainteresowane osoby powinny zajrzeć na strony internetowe, by zapoznać się szczegółowo z warunkami takiej pożyczki.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Skuteczne pozycjonowanie stron Olsztyn

    Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie? Mimo odkrywania coraz to nowszych, ciekawszych i oczywiście nowocześniejszych metod marketingowych, pozycjonowanie nadal utrzymuje się w czołówce metod najskuteczniejszych. A skoro ono działa, nie ma sensu go na siłę zmieniać i próbować zastąpić inną techniką promocji. Wiedza na temat pozycjonowania to taka wiedza, która każdemu jest w stanie pomóc w…

  • Outsourcing IT Łódź

    Outsourcing IT Łódź Na polskim rynku większość (nie tylko małych) firm pozbawiona jest działu informatycznego, dlatego outsourcing IT staje się niezwykle popularny i dochodowy. Wiele firm zmaga się z wadliwie działającym systemem i infrastrukturą IT oraz kiepskim zarządzaniem procesami wewnętrznymi. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ utrzymanie własnego oddziału informatycznego wiąże się zwykle z…