Blog

Skandia polisa na życie

Off 1

W obecnych, niespokojnych czasach, warto pomyśleć o zabezpieczeniu zdrowia i życia swojego i całej rodziny. Skandia ? szwedzka firma ubezpieczeniowa, która działa na polskim rynku od 1999 roku, oferuje swoim klientom szereg produktów chroniących naszych bliskich przed negatywnymi konsekwencjami różnych życiowych zdarzeń.

Skandia polisa na życie to przede wszystkim pakiety ubezpieczeniowe obejmujące nie tylko zabezpieczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego, ale także w przypadku jego trwałego lub częściowego inwalidztwa. Ochroną ubezpieczeniową może być objęte także zachorowanie na śmiertelną chorobę. Dzięki wypłaconemu odszkodowaniu, ubezpieczony może sfinansować koszty leczenia, codzienne utrzymanie, a w przypadku śmierci, zapewnić swojej rodzinie zabezpieczenie finansowe na dalsze lata życia.

Wybierając opcję ubezpieczenia na życie z pakietem inwestycyjnym, istnieje także możliwość pomnażania wpłaconych na polisę środków. Połączenie polisy na życie z polisą inwestycyjną jest nowoczesnym rozwiązaniem, które daje dużą elastyczność przy jednoczesnym zachowaniu regularności oszczędzania środków pieniężnych.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Dbanie o atrakcyjność strony

    Dbanie o atrakcyjność strony Atrakcyjność stron internetowych bezpośrednio wpływa na ich popularność i stopień zainteresowania potencjalnymi klientami przedsiębiorstwa. Dlatego tez firmy starają się, aby ich strony, a w szczególności grafika zamieszczona na nich, posiadała jak najwyższy poziom i stanowiła nie tylko ozdobę, ale również estetyczny i funkcjonalny element. Dbanie o atrakcyjność strony należy do jej…

  • Kancelaria radcy prawnego Pro-Iustitia

    Na co zwrócić uwagę, wybierając kancelarię radcy prawnego? Przy wyborze kancelarii prawniczej, w tym również i kancelarii radcy prawnego, zawsze warto kierować się kompetencjami zatrudnionych w niej osób. Trzeba też sprawdzić, czy osoba, z której usług będzie się korzystać, rzeczywiście posiada odpowiednie uprawnienia do tego, by zająć się konkretną sprawą, bo nie jest to wcale…